شمع آرایی

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print

شمع آرایی

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print

قدمت شمع به بیش از پنج هزار سال پیش باز می گردد.
در آن زمان انسانها از آن برای روشنایی و گرما در ابتدا و بعدها برای تزیین مراسم و معابد خود  از آن بهره می بردند،تا جایی که با گذشت زمان نوع مصرف آن همچنان به عنوان یکی از تزیینهای مراسم عروسی ،تولد و…جایگاه بخصوصی را به خود اختصاص داده است.

شمع آرایی از دیر باز سمبل گرما و روشنایی بخش زندگانی بوده است با گذشت زمان شمع و شمع آرایی جلوه ای ویژه به خود گرفته تا آنجا که در اکثر مراسم های جشن و شادی و به خصوص تشریفات عروسی مورد توجه قرار گرفته است.
این شمعهای زیبا که با هنرمندی تمام جلوه ای ویژه به فضای مراسم میدهند در کنار گل آرایی دیزاین رویایی و بسیار متفاوتی را از خود جا میگذارند.

نکته ی حائز اهمیت این است که نحوی دیزاین شمع وشمع آرایی مجالس نیاز به ذوق و هنر یک هنرمند با تجربه دارد زیرا که نبود دانش و تجربه ی کافی و ایجاد یک هارمونیک زیبا ،به جرات می توان گفت فقط هزینه ای اضافی و نتیجه ای کاملا برعکس در دل فضایی دلگیر را با خود به همراه خواهد داشت.
تشریفات  عروسی حیدری مفتخر است اکنون با بهره گیری  ازحرفه ای ترین دیزاینرها و با به کارگیزی ایده های جدید در شمع آرایی جلوه ای ویژه و منحصر به فردی را به مراسمتان هدیه دهد.

دیزاینرهای تشریفات عروسی حیدری با توجه به ریزترین جزئیات شمع آرایی، و همچنین با بهره گیری از عناصر طبیعی مانند گل های ظریف در دل شمع آرایی دیزاینی رویایی را در مراسمتان ایجاد خواهد کرد.

ازجمله خدمات شمع آرایی تشریفات حیدری را می توان:

شمع آرایی با اکلیل که جلوه ای وِیژه  و در خشانی را به شمع ها خواهد داد.

شمع آرایی میز پذیرایی

شمع آرایی با گلهای طبیعی

شمع آرایی سفره عقد

شمع آرایی راهرو های ورودی
و………

بستن منو