دسته گل عروس

دسته گل عروس

انتخاب دست گل عروسی یکی از زیباترین کارهایی است که عروس و داماد انجام میدهند، ما در این مقاله قصد داریم تا شما رو با نحوه انتخاب این دسته گل کاملا آشنا کنیم
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print

دسته گل عروس

انتخاب دست گل عروسی یکی از زیباترین کارهایی است که عروس و داماد انجام میدهند، ما در این مقاله قصد داریم تا شما رو با نحوه انتخاب این دسته گل کاملا آشنا کنیم
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
دسته گل عروس

در یک تقسیم بندی ساده میتوانیم دسته گلها را  در پنج قسمت تعریف کنیم.
دسته  گل عروس
دسته گل تولد
دسته گل ترحیم
دسته گل هدیه 
دسته گل خواستگاری

اما آنچه که اکنون مد نظر ما می باشد دست گل عروس و دست گل خواستگاری می باشد.
بر هیچ کس پوشیده نیست که دسته گل عروس از جمله اکسسوری هایی است که عروس خانمها باید به آن توجه زیادی داشته باشند،به این دلیل که نه فقط جلوه ی ویژه ای به عکاسی و فیلمبرداری شما می دهد بلکه در درخشش لباس و حتی آرایشتان نیز نقش مهمی را ایفا  می دارد. 

دسته گل عروس

7 نکته که در انتخاب دسته گل عروس  باید رعایت شود

1- حتما هنگام انتخاب دسته گل عروس به مدل لباستان توجه لازم را داشته باشید.عموما برای  لباسهای پرنسسی شکل از دسته گلهای دایره ای وگرد و برای لباسهای عروس دنباله دار و ساده از دسته گلهای آویزان و به اصطلاح آبشاری بهره می برند.

2-سعی کنید تا جایی که امکان دارد فصلی که مراسمتان در آن قرار دارد را مد نظر بگیرید چون نه فقط گلهای آن فصل تازه تر هستند بلکه حس خوبی را به بیننده انتقال می دهد.مثلا در فصل بهار از گلهای رنگارنگ استفاده کنید و در فصل زمستان از گلهای سفید با اکسسوری های نقره ای یا طلایی .

3- گل فروشیتان را با دقت و وسواس زیاد انتخاب نمایید.از اوتقاضا کنید نمونه کارهای قبلی را به شما معرفی و از او ایده های جدیدش را بخواهید سپس توضیح کاملی از سلیقه و علایقتان در رابطه با دسته گل عروس بدید و در نهایت به او اعتماد کنید و بگذارید کارش را بدون مداخله ی شما انجام دهد.

4- حتما در انتخاب دسته گل عروس به قد و استایلتان توجه کنید،و چرخی بزنید در وب سایتهای داخلی و خارجی و جدیدترین ایده ها را همگام با استایل و قدتان پیدا کنید حتما به دردتان خواهد خورد.

5- در انتخاب دسته گل عروس به رنگ پوست و نوع و سبک آرایشتان توجه لازم را بکنید .

6-اگر لباس عروس شما دارای تزئینات جذاب و ظریفیاست و میخواهید به چشم بیاید حتما دست گل عروس را کوچک انتخاب کنید و اگر ساده می باشدپیشنهاد من به شما یک دسته گل آویزان و یا اصطلاحا آبشاری است.

7- اگر می خواهید متفاوت دیده بشوید و یک دسته گل  عروس لاکچری و به روز داشته باشید می توانید از دسته گل دستبند شکل و حلقه دور مچ را امتحان کنید.

سبد گل خواستگاری
سبد گل خواستگاری2018

نکاتی که بهتر است در رابطه با دسته گل خواستگاری بدانیم :

همیشه ما باشنیدن جمله ی خواستگاری به یاد  گل و شیرینیش می یوفتیم.
انقدر این دو مورد در این مراسم عجین شده که سالها در  ذهن خانواده ی عروس و عروس خانم گل خواهد ماند.
خوب پس آنچه  آشکار است اینه  که در اتخاب دسته گل خواستگاری نهایت، دقت و سلیقه باید بکاربرد.
ازجمله نکاتی که در انتخاب یک دسته گل خواستگاری خاص می توان نام برد از این قرار است:

1- شناخت کافی از عروس و خانواده ی عروس
شناخت گل مورد علاقه ی عروس خانم کمک زیادی برای بردن دل ایشون میکنه، چون که عروس گل به میزان احترام آقا داماد نسبت به سلایق و علایقش آگاه میشه.و این نکته ی باارزش خواهد بود.

2- حتما در تقدیم کردن گل خواستگاری دقت کنید و هرگز دسته گل را به یک دست تقدیم نکنید زیرا که نشانه ی بی احترامی و عدم رضایت  خواهد بود سعی کنید دسته گل رو به صورت افقی و خوابیده و یک دست روی ساقه و دست دیگر را در پشت گل قرار داده  و آن را تقدیم نمایید.

4-اگر می خواهید که سنگ تمام بزارید حتما از سبد گل خواستگاری استفاده کنید.سبد گل هم لوکس و لاکچری است و هم ماندگار تر می باشد.

5- لاکچری ترین گلهای مورد استفاده در سبدهای خواستگاری 2018،گلهای ارکیده می باشد.گلهای ارکیده نمادی از خاندان سلطنتی انگلستان می باشند.
این گل واقعابه عروس خانم حس منحصربه فردبودن ومتفاوت بودن را القا می دارد. 

در نهایت اگر بودجه ی زیادی را برای سبد گل در نظر نگرفته اید برای بهتر دیده شدن سبد گل خواستگاری و حتی دسته گل خواستگاری می توانید از گلهای گران قیمت تر کمتری با دیزاین لاکچری  و باقی گلها را از گلهای ارزان قیمت انتخاب کنید. 

بستن منو